| Babydin4you a întrebat:

Hey!happy As avea si eu cinci intrebari referitoare la serialul Pretty little liars! 1.Cine face parte din gruparea A? 2.Cine este seful gruparii? 3.Alison a murit sau nu? 4.Am inteles ca fiecare dintre fete ascund un secret, care este acela? 5.Pana la urma cine cu cine va ramane? Fundabig grin! P.s.: daca nu stiti raspunsurile la toate intrebarile, raspundeti la care stiti happy.V-am pupat:*

3 răspunsuri:
| Jakarta a răspuns:

Stiu doar ca Alison e vie! happy

| yAsMy11 a răspuns:

1. ALISON(cred), jenna si prietena ei, mona si toby au facut parte nu cred ca mai fac acum., fata aceea blonda care seamana mult cu Alison nshu cum o cheama...si cred ca ea si cu alison sunt sefele grupului A..cred ca prietena ei vrea sa se razbune pe ele deoarece Alison avea mai multa incredere in ele.3. Nu cred 4 N-am nici cea mai mica idee laughing 5.Cn sa ramana?

| paulica123 a răspuns:

Heii,
1. pai afceau parte din grupare: Mona, Toby, prietena aceea blonda a lui Alison, Jenna,
2. Seful grupari cred ca e prietena lu Alison deoarece ii e ciuda pe cele 3 fete deoarece ii erau mai bune prietene lui Alison
3. Alison cred ca e vie
4. nu stiu sincer
Funda?