| mihaelaalol a întrebat:

Hey
As vrea sa incep serialul,, pariu cu viata"... Puteti sa imi spuneti despre ce e vorba in acest serial?(pe scurt)

Răspuns Câştigător
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Eu zic ca o sa-ti cam pierzi timpu daca te vei uita la el.Eu da,l-am vazut si a fost frumos la inceput,apoi a devenit ceva prostesc! E vorba despre Ioana si Andrei care au fost inversati la nastere din cauza unui incendiu ce a avut loc, apoi ei se cunosc, se indragostesc, afla despre chestia asta (ca fusesera inversati); fiecare isi cunoaste adevaratii parinti acum, etc.Pe parcursul filmului se formeaza trupa "LALA BAND", ei canta, devin uniti etc; si bineinteles au loccerturi multe intre Ioana si Andrei, apar personaje negative si din astea, filmul are 4 sezoane (ultimul mi s-a parut chiar plictisitor).Mi se pare aiurea in filmu asta faptul ca se prea cearta si se inpaca intr-una, sunt rapiti si asa mai departe!happy

| CrisaALEXANDRA a răspuns (pentru CrisaALEXANDRA):

Mersi! aaa...si dupa poza ta imi dau seama ca urmaresti The vampire diaries, si eu urmaresc! big grin

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

E vorba despre tineri si problemele lor, din cate am auzit eu.