| DMG01MADW a întrebat:

Hey buna tuturor, as vrea sa-mi recomandati niste seriale de dragoste sau de aventura... si mai am o mica mare problema, de ce nu pot raspunde la intrebarile puse de voi? Scrie ceva cu rosu ca cei care nu au adresa de e.mail confirmat nu pot raspunde la intrebari si nu mai mult de zece intr-o zi. Am apasat pe asta si apoi m-am logat prin yahoo nu prin Facebook. Si ma enerveaza ca nu merge, heeeelp.

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Dragoste:Gossip Girl, The O.C., The Carrie Diaries, Smallville, Outlander (2014-),Star-Crossed,Blood & Oil, TSC
Aventură:Terra Nova, The 100, The Shannara Chronicles,Into the Badlands,Nowhere Boys,Lost,Agent Carter,Klondike (mini-serie), Merlin, Legend Of The Seeker
-Pentru mica problemă pune întrebarea, separat, la categoria: "Totul despre TPU"