| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Ce parere aveti de filmul the vampire diaries?

Răspuns Câştigător
| Ralucaaaaa008 a răspuns:

E minunat serialul... Dar si cartile sunt cool! Ti le recomand daca nu le-ai cititlove struck

7 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Este serial. Si este preferatul meu.
Damon e cireasa de pe tort! love struck

| nicoletalavinia14 a răspuns:

E serial, si-mi place mult.

| Mentaaaaa a răspuns:

Cel mai tare serial... echilibrul intre dragoste, actiune si drama. Il ador pe Damon si mi.e mila de el ca nu poate fi cu Elena. Iubesc serialul asta :d

| Bitsuu a răspuns:

Serialul e absolut superb:X. Imi place mult povestea dar imi pare foartea rau ca Damon si Elena nu sunt impreuna pentru ca Damon o iubeste sincer si ar face orice ca sa o protejeze si a demonstrat-o puppy dog eyes

| iustina_6916 a răspuns:

Absolut superb serial.

| dyanna0609 a răspuns:

Wow... e sooooooooooooooooooooooooper

| Alexx_6727 a răspuns:

Ador filmul the vampire diares, chiar sunt fana.♥♥