| MikyBaa a întrebat:

Hey! Cine a văzut the hobbit? Ce părere aveți? Așteptați celălalte părți?

2 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

A fost categoric filmul anului! Sincer, cand am iesit din sala de cinema, as fi mers instant si la partea a doua si la a treia, nu mai aveam nevoie de nimic altceva, pur si simplu a fost MAGNIFIC! Imi pare totusi rau pentru personajele care le-am indragit in LOTR, iar aici au disparut. Acum, astept cu nerabdare sa il vad pe Smaug.

| Pricked a răspuns:

O capodopera.
Ma asteptam sa fie asa, dupa succesul trilogiei "The Lord of the Rings".