| LoveBlind a întrebat:

Hey! Cine se uita la intalnire inimilor? cine imi poate spune ce se mai intampla? in afara faptului ca a schimbat'o pe ridhima si ca o va mai schimba odata... dau FUNDA + VOT plz mai multe detalii.va rog! multumescbig grin:*

1 răspuns:
| claudia8767 a răspuns:

Pai a fost o zi cand au sarbatorit,si ridhima a gatit si arman i-a cerut sa ii aduca sare si boia,ridhima i-a pus boia si sare in mancare,ala a inceput sa manance, i-a luat gura foc, s-au dus pe terasa au stat de vorba...rahul si cu fata aia muskaan sau cum o cheama,ca sa scape de parintii ei,s-a casatorit cu rahul,armaan, atul, si restul medicilor i-au dus pe cei doi intr-o casa pentru ca rahul si fata aia nu si-au petrecut noaptea nuntii si i-au lasat singuri si la sfarsit toti erau plini de nervi...laughing