| LoveBlind a întrebat:

Hey! Cine se uita la intalnire inimilor? cine imi poate spune ce se mai intampla? in afara faptului ca a schimbat'o pe ridhima si ca o va mai schimba odata... dau FUNDA + VOT plz mai multe detalii.va rog! multumesc:*

1 răspuns:
| Allex7 a răspuns:

Buna alexandra eu urmaresc acest film adica sunt fan. Arman e favoritul meu si Riddhima cea de la inceput pentru ca imi place cum se alinta cum se uita cum se poarta.
Acum sa revenim la subiect > Deci a schimbat-o pe riddhima ...Acum ei doi adica arman si riddhima vor incerca sa-i impace pe Atul^Anjeli, Shubankar*Kirti, ceea ce vor reusi. Parerea mea este ca aceasta Riddhima nu isi are rolul in acest film ceea ce ma dezamageste profund. Imi amintesc primele episoade foarte frumoase si pe la ep 80 cand se indragostesc si se alinta ei.
Te dezamagesc dar in sezonul 1 Riddhima este impuscata si a cazut in bratele lui Arman iar acesta la randul lui cade si el cu capul de masa, cu speranta de iubire incerc din rasputeri sa-si stranga minile inainte sa moara. sad pacat
Sezonul 2 se anunta mai bun adica in ce sens o noua Riddhima (draguta) iar Arman la fel si tot in spital sunt, daca mai vrei sa - ti spun ceva sa ma contactezi