| kittykat a întrebat:

Hey happy

Daca sunteti voi draguti sa`mi spunetibatting eyelashes si mie niste filme cu adolescenti. cu prima iubire si controverse d`astea gen Mean Girls 1, 2 [ il ador :X:X ] A walk to remember, Cruel Intention 1, 2, 3. am vazut destul de multe happy Cum se zice mai nou Papionul celui care imi sp ceva ce n`am mai vzbatting eyelashes kiss

Kitty kiss kiss

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

The notebook, in speciaaaaaaaaal Never let me go! ar mai fi My sassy girl, Perl Harbor si cam atat sunt filme bine alesewinking

5 răspunsuri:
| kittykat explică:

Nu`mi plac serialele romanesti si mai ales alea turcesti straight face si am spus film

| eu4you a răspuns:

"The last song","Liceenele din Beverly Hills","Declaratie de dragoste" (asta e romanesc si e din seria "Liceeni"),"Exemporal la dirigentie"(tot din seria "Liceeni"), si, desigur "Liceeni" si "Liceeni rokn' roll"... offff! Stiam multe dar nu imi vin in minte acum!

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Viata de adolescent.
Frica.

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Nu stiu eu am un fel de serial iubiri secrete si ma mai uit si la lacrimi de iubire imi plac mult:d

| Rafaella a răspuns:

Salut priveste The Last Song, John Tucker Must Die, Freaky Friday...Sunt sigura ca o sa-ti placa!