| Banes69 a întrebat:

Hey. E vorba de un anime de prin 2014/2016, nu-mi amintesc prea bine, ceva gen :scoala de fete unde aveau puteri pentru un timp limitat si apoi un băiat apare si pe parcurs afla ca daca excită fetele au mai multa putere. Parca erau îmbrăcate în armură cand isi foloseau puterile, ceva mai sf.

Răspuns Câştigător
| DNA01 a răspuns:

Masou Gakuen HxH, e din 2016 si e asemanator cu ce ai spus tu.

4 răspunsuri:
| ionuut07 a răspuns:

Highschool DxD? nu mai stiu daca erau in armura

| CataTheBoss a răspuns (pentru ionuut07):

În Highschool DxD fetele sunt îmbrăcate în uniforme școlare nu în armuri, am văzut toate sezoanele și îl aștept și pe ala din Aprilie

| Banes69 explică (pentru CataTheBoss):

Am văzut și eu toate sezoanele? Dar nu ala, era un băiat slab în ultima clasă gen, e sau f si si dupa primește șansa parca cu 3 fete si cand le excită i se mărește puterea, era amuzant si actiune laughing

| Banes69 explică (pentru ionuut07):

Nu dxd? Multumesc oricum?