| edizamfir a întrebat:

Hey
Era un film cu o casa a unei vaduve care a murit, departe de oras, bantuita de acea vaduva, si un barbat trebuia sa vanda casa si a petrecut mult timp in casa aceea. Pana la acea casa, se putea merge pe o singura carare(poteca) foarte lunga si intr-un anumit interval de timp, deoarece ar fi fost acoperita de apa, iar cand nu e acoperita de apa, pe o parte si pe alta a potecii e mlastina.
Cred ca se intelege ca e Horror...
Iar barbatul tot vede silueta acelei vaduve imbracata in negru, si aude tipete de copii.
Care stie cum se numeste filmul dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Maddiee13 a răspuns:

Woman in black. L-am vazut si eu si ii dau nota 10.