| PinkkRosee a întrebat:

Hey happy.
Eu ma uit la Pariu Cu Viata,n-am pierdut nici un episod, dar nu pot spune ca sunt un Mega-Fan.Ma uit la ei pentru ca îmi place oarecum povestea și personajele.
Deci,am o întrebare pentru toată lumea, în special pentru cei care urăsc acest serial. Vreau sa ii întreb pe cei care nu plac serialul : De ce urâți acest serial?
Iar întrebarea pentru cei ce iubesc serialul : De ce iubiți acest serial?
Eu una nu sunt nici de o parte,nici de alta(adică nici nu urăsc, nici nu sunt înnebunită dupa Pariu Cu Viata).
Fundita-primul raspuns + voturi pentru celelalte raspunsuri convingatoare :*

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Mie mi-e indiferent. Partea bună la ei este că arată viaţa exact aşa cum e ea, cu adolescenţii din ziua de azi şi cu pericolele care există peste tot.
Nu mă uit la serial. Atât îi ridică ăştia în slăvi pe 'actori', că mai rău nu mă tentează să mă uit. Ce mai văd aşa secvenţele alea din reclame. Ce văd ei aşa interesant la nişte puşti de 18-19 ani care abia termină liceul şi n-au mare legătură cu actoria, nu ştiu.

6 răspunsuri:
| AncaVG a răspuns:

Si eu sunt tot intre, adica nu il urasc si nici nu sunt innebunita dupa el.Imi place pentru ca este o poveste despre adolescenti, adolescenti ce au obstacole....si care ne invata cum sa trecem peste ele.Imi plac foarte mult povestile de dragoste dintre personaje, si modul in care recurg, imi place ca este pe tipul musical si aflu melodii noi, sau vechi, dar pentru mine multe sunt noibig grin. De aceea imi place ''Pariu cu viata"

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Mi unul imi place periu cu viata. povestile de iubire dintere personaje actiunea pur si simplu imi place, ma capteaza fiecare episod!

| Andruta12 a răspuns:

Si eu mai uit la serial dar este o poveste cam clasica adica multe cupluri se in tampla accidente si mai si tu ce dar alti cred ca il iubesc pentru ca in ciuda tuturor aparentelor si accidentelor ei incearca sa ramana uniti si reusesc pentru ca muzica ii aduce impreuna.
Sper ca te-am lamurit.

| MyPassion a răspuns:

Pai mie imi place Pariu cu viata de asemenea nu sunt nici inebunita dar imi place pentru ca personajele sunt de o varsta cu mine, si ma regasesc in povestile lor big grin.

| MTomiilsonn a răspuns:

Respect! aceeasi intrebare mi-o pun si eu mereu. Nu stiu de ce unii le fac Fan-page'uri si sunt inebuniti de exemplu cand dau auotografe se inghesuie mai rau ca la Shakira raised eyebrows laughing. nu stiu ce se mai poate intampla in tara astahappy dar orice e posibil. Serialul este destul de frumos si merita urmarit. happy

| margutza a răspuns:

Iubesc acest serial pentru ca este singurul serial muzical din Romania, pentru ca se bazeaza pe realitate, nu este doar o simpla telenovela si actorii sunt chiar foarte talentati!