| raulboys12 a întrebat:

Hey, imi puteti spune niste filme horror in care un grup de prieteni pleaca in exursie si acolo mor unul cate unul deoarece cad prada canibaliilor/ucigasiilor/zombiilor? In afara de filmele: Wrong Turn 1, 2,3,4, Dead Snow, Friday the 13th, Cabin Fever, si Hatchet. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

"I know what you did last summer"(1 si 2), "The cabin in the woods".
Insa recomand seria "Harper's Island". Actiunea se inscrie in preferintele tale, un grup de oameni pleaca pe o insula pentru o nunta si incep sa moara unul cate unul (sloganul seriei este "One by one"). Singura diferenta este ca cel care ii omoara nu este un zombi/vampir etc. si chiar unul dintre ei. Are doar 13 episoade dar te asigur ca nu vei pierde timpul degeaba.

1 răspuns:
| Lavinia218 a răspuns:

The ruins, House of wax, down of the dead, dead air, quarantine 2 terminal, rec 1, 2, the zombie apocalypse