| Radieră a întrebat:

Hey! Imi puteti spune unde gasesc "filmul" din "The Flinstones" cand Pebbles se casatoreste cu Bam-Bam? Ca sor-mea vrea sa-l vada..Pls raspundeti repede...

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Am tot căutat, dar am ajuns la concluzia că nu este pe net online subtitrat sau dublat (îl găsești numai în engleză, deci mă gândesc că nu o ajută pe sora ta).
Filmul se numește „I Yabba-Dabba Do!" (1993) http://www.imdb.com/title/tt0107180/ dacă ești dispus să-l descarci.
Paște fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Filme & Seriale.

| Radieră explică (pentru anonim_4396):

Sictir

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radieră):

Limbajul indecent duce la "Radierea" condului.