| Saddelyx a întrebat:

Hey...Imi puteti spune va rog ce se intampla in episodul 18 din sezonul 2 din Alias (Truth takes time)...Nu pot sa il vad si stiu ca se intampla lucruri importante.Un mic rezumat.Multumesc anticipat. happy

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Aici poti sa-l vezi:

http://www.magnovideo.com/? v=U7FMCFUI

Numai bine,
Shin;)

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Pai totul incepe cu printesa Sissi care se duce la conacul Baronului Gras sa ia niste alifie pentru bataturile bunicii ei. Acolo intervine o forta malefica nemaintalnita vreodata inainte de micuta printesa, care devine posedata si se sinucide, datorita unei supradoze de sunca cu 0, 2% mai multa grasime decat cea normala. In episodul urmator am auzit ca Matthew isi ia o masina noua.

| Kinezuul a răspuns:

Nu stiu