| Erzaa a întrebat:

Hey! In Naruto shippuden, episoadele au ajuns la 323 nu? Si pana acolo care este ultima faza cu Sasuke? Funda :**

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Frate ieri a aparut ep. 320, si ultima faza cu sasuke a fost cand el se indrepta cu Obito ( Toby) spre campu' de lupta sa-i prinda pe 8, 9 cozi ( nu mai sti pe la ce episod arata. in jur de 300 cred big grin)

| MuzicXqZ a răspuns:

Te plictisesti? Pai intra la un Cs PE wILD.cS16.RO > mod classic unde este si un concurs in care sunt puse la bataie cateva premi >Steam, Invitatie DOTA 2, Admine