| Lila10 a întrebat:

Hey, mai demult am vazut un film de animatie pe kidsco numit muntele fermecat, kidsco s-a desfiintat asa ca nu-l mai pot vedea pe kidsco si nu il gasesc nici pe net (poate nu am cautat eu prea bine ), in fine... cine imi da un site unde pot vizona Muntele fermecat? Repet e film de animatie (adica arata ca in desene ) nu e film cu persoane reale

1 răspuns:
| Cristinaaa4 a răspuns:

Eu tot am privit la Kidsco Muntele Fermecat si chiar mi-a placut. Eu la fel am incercat sa il caut pe net mai demult si nu l-am gazit