| bebelusa003 a întrebat:

Heyhappy
Pentru cei care a uitati la telenovela Teresa. Cu cine ati vrea voi sa ramana ea: Mariano, Arturo sau Fernando? Ma intereseaza parerea voastra daca e la fel ca a mea aveti fundita si vothappy

Răspuns Câştigător
| michell a răspuns:

...cred ca cel mai bine ar fi sa ramana langa mariano...pentru ca se plac si se portivesc amandoi sunt niste scumpi:d, deci parerea mea este ca teresa va ramane cu mariano sau poate cu nici unul

5 răspunsuri:
| bebelusa003 explică:

Eu stiu ca va ramane cu Arturo si toate astea dar vreau sa stiu parerea voastra cu cine vreti voi sa ramanahappy

| NickiMinaj a răspuns:

Personal, votez cu fernando.

| Laya a răspuns:

Deci, Teresa va avea de ales intre Arturo si Fernando. Mariano se va insura cu Aurora, pentru ca o va iubii sincer. Teresa il va alege pe Fernando, chiar daca e indragostita de Arturo. Va intra in posesia banilor lui Fernando si-l va parasii. Se hotaraste sa se-ntoarca la Arturo, dar acesta se simte mintit, inselat asa ca o alunga. La sfarsit se vede cum ramane singura in casa lui Arturo plangand, apoi Arturo vine si Teresa cade la picioarele lui. El o ridica si o saruta, deci ea ramane cu Arturo.
Scuze daca am spus prea multe, dar am vazut serialul.
Apropo, exista 3 finaluri diferite, in schimb, cred ca asta va aparea si pe acasa... :* Vizionare faina! >big grin

Răspuns utilizator avertizat