| Dee_9331 a întrebat:

Hey! Pentru fanii Grey's Anatomy big grin...McDreamy pleaca dupa sez 8. Meredith inca se mai gandeste daca v-a continua serialul. Daca va fi sez 9 credeti ca macar ceilalti o sa ramana? Gen cei care erau din sez 1. Nu-mi pot imagina serialul fara Karev sau Cristina. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| LoveMcDreamy a răspuns:

Izzie Stevens se gandea ca daca Meredith si McDreamy vor pleca, va renunta si ea! eu nu cred ca ceilalti o sa ramana! Adica pleaca personajul principal! Si se va destrama cuplul de aur de acolo! Imi pare foarte rau ca nnu mai vor sa continue! Chiar au avut un succes incredibil!

| Justmed a răspuns:

Fara cristina nu ar fi film!

| RenataG a răspuns:

Sincer si eu urmaresc serialul si imi place mult... daca McDreamy pleaca eu zic ca va continua serialul...si da si mie imi place karev dar si george

| fularrosu a răspuns:

Nici nu stiam ca McDreamy pleaca.Am citit pe Wikipedia http://en.wikipedia.org/wiki/Grey's_Anatomy ca pana la urma nu se stie exact.Si da... fara Cristina si Karev nu ar fi la fel si eu cred ca fara Meredith nu se mai face deoarece ea este personajul principal si narator... :-? Deci nu prea vad serialul fara acesti actori. Apropo, la 11 avem Grey's Anatomy pe TVR 1! >:D

| AndreeaWinchester a răspuns:

McDreamy nu va mai plecawinking El si Ellen Pompeo (Meredith) si-au reinnoit contractele. Dupa finalul zdrobitor al sezonului 8, nu se stie inca cine va supravietui, chiar intr-un interviu, Shonda Rhimes (creatoarea si coordonatoarea serialului) spunea ca sunt inca toti in padure, ca nimeni nu stie cine va supravietui. Asa ca, va trebui sa asteptam pana in 27 septembrie sa vedem cine va mai fi in serial...