| MaryKiss99 a întrebat:

Hey pentru fanii Naruto... am auzit ca o sa apara "Naruto Akippuden"stie cineva ceva despre asta? Am vazut niste poze pe google cu asta. Sunt fanmade-uri sau realitate? Va rog spuneti tot ce stiti!

Răspuns Câştigător
| bibilica99 a răspuns:

Eu cred ca s-ar putea sa apara. mi-a spus cineva ca naruto shippuden s-ar putea sa se sfrseasca in curand.cam pe la ep 310-320. dintr-un interviu acordat celui care face naruto se intelege ca s-ar putea sa avem surpriza sa avem si serialul naruto akkipuden...

6 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

Vau, ce mai este si asta? doamne am impresia ca o sa am 50 de ani si naruto inca nu o sa se termine... poti te rog sami transmiti foto pe care leai vazut?

| MaryKiss99 explică (pentru roxkiss):

Scrie pe google imagini naruto akkipuden si le vezi pe toatewinking

| roxkiss a răspuns (pentru MaryKiss99):

Merci )) acus ma uit )

| Alonderman a răspuns:

Asa deci... nu cred ca va aparea Naruto Akippuden
Eu m-am uitat la naruto manga si am vazut tot ce o sa se intample in viitor si chiar nu cred ca o sa fie alta serie de naruto oricum am gasit ceva ciudat pe google > http://shinobi-fansub.com/threads/naruto-akippuden-poveste-originala.1132/

| MaryKiss99 explică (pentru Alonderman):

Chestia aia e doar un fanmadewinking l-am citit pe tot mai demult

| DemonSinguratic a răspuns:

Nu exista decat Uzumaki Naruto care are 220 de episoade si Naruto Shippuden care a ajuns pe la ep 277 atat ...si la Naruto Shipunden e continuarea lui Naruto Uzumaki doar ca acum sunt adolescenti...batfa