| muziclive a întrebat:

Hey! Puteti sa imi povestiti ce se intampla in sezonul 3 din Violetta?
FUNDA

2 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Vor sa faca dragoste

| AmaliaMarilena a răspuns:

Pai. 5 personaje noi: Priscila, Clement, Gery, Alex si tatăl lui Alex. Alex se îndrăgostește de violetta dar tine in ascuns ca merge la studio fata de tatăl lui.
priscila, mama ludmilei se îndrăgostește de german, sentiment reciproc si ludmila cu vio vor fi surori. Antonio va muri in timpul unui spectacol (episoadele 21-22). Gregorio își deschide un nou studio, unde vor pleca foarte multi elevi din On beat : ludmila, leon, diego si se poate ca si violetta. Funda?