| SwAn a întrebat:

Hey.salut TPU.sunt fana >GG:Si ma intrebam ce parere aveti de Gossip >Girl? Si daca puteti sa-mi dati si mie niste forumuri mai cunoscute in care se discuta despre >serial:thx:* >>>FUNDITZZAbye:X

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.Si mie imi place acest serial.I`m a bigg fan.Pai scrie pe google blog, forum GG si iti va da. Bafta!kiss

1 răspuns:
| Rafaella a răspuns:

Salut,mie nu mia place acest seroal am privit primul sezon si nu mea placut deloc...Nu prea are senssad