| krlaa a întrebat:

Hey. spuneti-mi si mie va rog ceva seriale cu multe sezoane. am vazut si mi-au placut grey's anatomy, house, scrubs, big bang theory, HIMYM, gossip girl. dati-mi ceva idei va roog!

6 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Pretty Little Liars, The Vampire Diaries.

| thalyslly a răspuns:

Neveste disperate
crede-ma serialul e mult mai bun decat ii spune numele

| lascuiulian92 a răspuns:

The Mentalist, Arrow, Supernatural, The Vampire Diaries, Two And A Half Man, Californication, Game Of Thrones, White Collar, Modern Family.

| Andrei117 a răspuns:

Lost

| Claudiu3078 a răspuns:

Abisul pasiuni e serial dar nu are sezoane

| Arbaless a răspuns:

Smallville, the mentalist, californication(genial), nip and tuck, lie to me, person of interest, chuck, prison break, heroes