| deny2013 a întrebat:

Hey! Stiti cumva daca "Pariu cu viata" va incepe?

Răspuns Câştigător
| Cristina98A a răspuns:

Nu va mai incepe. Cand s-a sfarsit sezonul au spus ca e ultimul, plus ca am citit si in reviste, unde scria ceva gen " ne luam adio de la Pariu cu Viata". A fost ultimul sezon.

7 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Pariu cu viata s-a terminat de tot.
Poate il vor mai baga, dar doar reluari.

| AlexandraPrincess a răspuns:

S-a terminat! Va incepe un nou serial cu cativa actori din Pariu cu Viata! Asa stiu! happy

| deny2013 explică (pentru AlexandraPrincess):

Mersi! Dar poti sa imi spui cum se numeste?

| AlexandraPrincess a răspuns (pentru deny2013):

Inca nu au anuntat! (cum se numeste) sad Doar au zis ca va fi unu!

| Rock10 a răspuns:

Nu! O cruda tragedie a avut loc...sad! Au murit toti...(de ras) la cati fraieri le urmaresc "filmul"!

| CeaMaiNebunaDupaMineAndraAlexandra a răspuns:

"Pariu cu viata" s-ar putea sa no mai inceapa... Dar din cate stiu incepe un serial pe AcasaTv cu unii din actori. Se numeste "Ingeri pierduti" Si incepe pe 9 septembrie.

| Bibanu003 a răspuns:

No, PARIU CU VIATA S-A TERMINAT de TOT si de tot NU VA MAI INCEPE s-a terminat serialu