| PaPi a întrebat:

A mers acum un film la ProTv Chisinau cu numele in Ro "Impactul". Era ceva de genu cum o pitica cenusie sau ceva de genu a lovit Luna si ea acum se apropie tot mai mult de Pamant. Campul gravitational este afectat... Nu mai stiu ce mai era... Imi poate spune cineva numele oficial a filmului in Engleza? Si daca se poate si un link unde-l pot vedea online. Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Chiar aşa se numeşte-Impact, e un film în două părţi a câte 90 de minute http://www.cinemarx.ro/filme/Impact-Impact-490384.html