| WebEye a întrebat:

Hey TPU,am auzit ca Eminem lucreaza la un nou film cu the rock, nustiti daca e gata si cum ne numeste?; D
Funda!

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Pana in prezent nici imdb-ul si nici rotten tomatoes nu confirma acest zvon. Asadar, daca un astfel de proiect chiar se va realiza, el nu se va materializa mai repede de 2015. Dwayne Johnson lanseaza insa anul acesta nu mai putin de 6 (!) filme, niciunul insa care sa il aiba implicat si pe Eminem.