| SwAn a întrebat:

Hey TPU.Am auzit ca se va filma si sezonul 6 din Gossip Girl, e adevarat? Si daca da, atunci va mai juca Leighton Meester ca am auzit ca vrea sa paraseasca show-ul? FUNDITZZAAAA!+vott!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu știu de unde ai auzit aceste zvonuri, dar nu sunt adevărate. Deocamdată încă se continuă filmările pentru sezonul 5, iar odată cu încheierea acestuia vor urma confirmările în legătură cu cel de-al șaselea sezon.
Cât despre Leighton Meester, nu există nici o declarație pe internet despre părăsirea show-lui.
Numai bine!