| micutza4 a întrebat:

am o intrebare care chiar pentru mine este foarte importanta. Unde pot privi KANAL D online? Cine va avea raspunsul cel mai reusit, o sa-i dau funda, si voi incerca sa ii raspund la toate intrebarile care le are si el pe TPU.ro! Astept raspunsurile voastre cit mai repede!

2 răspunsuri:
| DownTheStairs a răspuns:

Pai kanal d are site-ul sau pe kanald.ro happyUita-te si tu poate vei gasi acolo ce dorestihappyFunda?

| micutza4 explică (pentru DownTheStairs):

Uite ca eu nu am gasit kanal d online, de acea am si intrebat, ca sa-mi dati link-ul.