| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru. fanii Gossip Girl:
Voi credeti ca a spus Blair adevarul si ca Louis e tatal copilului sau credeti ca e Chuck?
Eu cred ca e Chuck pentru ca mi se pare ca prea ar merge bine lucrurile daca ar fi Louis. straight face

Răspuns Câştigător
| elenaai a răspuns:

Buna! Sigur este copilul lui Chuck, daca nu ar fi asa, nu ar mai avea nici-un sens. Sunt sigura de asta, probabil ca in episoadele urmatoare Louis o sa gaseasca testul ala in sertar si o sa isi puna intrebari.

3 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Stii de ce cred ca nu e Louis tatal copilului? Pentru ca lucrurile nu ar mai avea sens, iar cu Chuck debusolat asta nu-i serial!
Si totusi cred ca se va afla in curand cine e tatal copilului.
Daca ii va veni lui Louis in cap sa faca test de paternitate?

| HandsOfTime a răspuns:

Eu cred ca Chuck e tatal copilului fiindca in ultimul episod din sezonul 4 Blair a fost cu Chuck.

| Darkotdm a răspuns:

Da. Ar fi prea ciudat ca louis sa fie tatal copilului
o sa vedem in continuare cine este!