| Byebye14 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii TVD happy De fapt, sunt mai multe intrebari, la care as vrea sa motivati si punctul de vedere...acum ca se intampla lucruri " fierbinti " ( laughing ) intre Elena si damon, 1. cu cine credeti ca va ramane Elena? 2. chiar credeti ca exista un leac? de obicei, cand apare o speranta, mereu se spulbera sad 3. cine credeti ca sunt necunoscutii care il constrang pe profesorul shane? 4. cine mai e si silas?straight face 5. aaaa...mie inca mi se pare ca stefan o iubeste pe Elena 6. unde a disparut toata frumusetea de verbina, care ii scapa de toate constrangerile, daca o luau?happy Cam atat ma macina laughing... vreau si parerea voastra, fani vampire diaries happy Eu sunt fana Delena, si ma gandesc ca se va complica foarte mult actiunea, ca Elena va ramane vampir Noapte buna, TPU! happy

Răspuns Câştigător
| qwerty1239 a răspuns:

1. Sunt sigura ca ELena va ramene cu Stefan, adica vreau sa cred ca va ramane cu Stefan... 2.Probabil. 3. Probabil au o legatura cu Kol. 4.un monstru cu 2 capete (sti tu la ce ma refer rolling on the floor) ) 5. Da, inca o iubeste, dar incearca sa ascunda acest sentiment. 6. Parca a fost arsathinking Dupa cum bine sti sunt fana Selena, vreau ca Elena sa ramana vampir, dar fara sa fie supusa lui Damon...happy

6 răspunsuri:
| Diianna05 a răspuns:

Buna. Si eu sunt tot o fana Delena. Mi.ar placea evident, ca Elena sa ramana cu Damon. :X Insa nu stiu, ma astept la orice, pana la sfarsit mai e mult. Leacul..hmm cred ca existaa..adica atata timp cat s.a vorbit despre el din in utlima parte a sezonul trecut... Silas nu stiu ce sa zic..nu prea am inteles. Daca este reinviat omoara toti vampirii sau doar pe cei originali?thinking Stefan clar ca inca o iubeste pe Elena, au fost atatea lucruri intre ei, normal ca nu o poate uita asa usor. Insa mi-ar placea ideea ca Stefan sa ramana cu Rebecka, la fel ca odinioara iar Elena cu Damon :X

| Byebye14 explică (pentru Diianna05):

Nu stiu ce sa zic, rebekah e prea diferita de stefan, mult prea diferita. Si faza cu silas, daca ii omoara pe toti originalii, toti vampirii vor muri...si probabil ca este un fel de vanator.
Oricum, abia astept urmatorul episod, sunt atatea lucruri interesante big grin mai ales sa vedem daca planul elenei ( foarte bun ) o sa reuseasca

| Diianna05 a răspuns (pentru Byebye14):

A daa. asa e. uitasem ca, ceilalti vampirii au fost creati de originali si odata cu moartea lor dispar toti. :d si da rebecka e diferita de stefan, dar totusi nu e exclus. cum am zis ma astept la orice laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silas este " Dumnezeul " creaturilor.

| CodyBanks a răspuns:

Doar fete au raspuns la intrebare?

Klaus face tot serialul!

| Diianna05 a răspuns (pentru CodyBanks):

Klaus as vrea sa ramana cu Caroline :X