| eleenuushcka a întrebat:

HEY TPU! Am si eu o intrebare pentru cei care se uita la noul serial corean Heirs! (Care este absolut genial). Imi puteti spune si mie in ce zi a saptamanii apar episoadele noi pe viki.com? Le-am vazut pe primele doua dar nu stiu in ce zi au aparut! Dau funda celui care zice adevarul!

Răspuns Câştigător
| catalinutza99 a răspuns:

Da stiu serialul e pur si simplu... extraordinar. Apare miercuri si joi la ora 8. sper ca vezi si celelate ep pana la 6.