| TrueLoveWins a întrebat:

Am vazut pe youtube cateva trailer-uri despre sezonul 4 din The Vampire Diaries. Este adevarat ca Elena va fi vampir,Klaus se intoarce in corpul lui Tyler, iar Stefan moare?

http://www.youtube.com/watch?v=uDZabSkx-vo&feature=relat ed

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta s-a intamplat in ultimul episod din sezonul 3.
Elena va fi vampir, deoarece atunci cand a cazut a fost dusa la spital si doctorita i-a dat sange de vampir, ca sa nu faca comotie celebrala.Va fi vampir pentru ca a cazut cu masina de pe pod(unul din fratii lui Klaus a facut asta intentionat, pentru ca ea sa moara-e dublura Katherinei).E salvata de Stefan, iar apoi deschide ochii.
Klaus se intoarce in corpul lui Tyler pentru ca Bonnie a facut o vraja, ca daca Klaus murea mureau si prietenii ei.
Stefan nu moare.

| Lucinca a răspuns:

Elena o sa devina cu siguranta vampir.
Klaus o sa fie in corpul lui Tyler, dar am citit ca se va intoarce in corpul lui (nu stiu cum), la fel si Tyler va fi el insasi.
Si normal ca Stefan nu moarestraight face Cum sa moara?laughing