| Valeriu10 a întrebat:

Hey TPU!
Am vazut trailerul Curse Of Chucky dar fratilor n-am inteles nimic, puteti sa imi spuneti despre ce e vorba in acest film

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Filmele din seria Papusa Chucky sunt destul de bune, insa mi s-a parut cam prostesc ca la fiecare film sa nu fie acelasi regizor. Asta ar fi cam o aiureala din punctul meu de vedere fiindca fiecare regizor are... ceva al lui. In Curse Of Chucky regizorul este chiar scenaristul. Deci toata seria este o amestecatura de idei ale mai multor persoane. Nu zic ca filmul este prost-gandit, dar stilurile regizorilor isi fac remarcata prezenta in fiecare film. Filmul e bun, dar ce atata...
Funda?

2 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

E vorba de o papusa posedata care atca oamenii... o mare aiureala! dar poate tie o sa-ti placa...

| Valeriu10 explică (pentru michael5813):

Stiu despre ce e vorba in chucky dar eu voiam sa-mi spui de ce chucky ataca acea familie si de ce la un moment dat chucky are fata de fata, asta te-am intrebat eu