| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey TPU
Astazi am inceput anime-ul Bokura Ga Ita. Sunt la episodul 4. E super cute happy. Ma rog, nu am inteles ceva, nici nu stiu cum sa explic, nu inteleg acea yamamoto din clasa lor, este cea cu care se intalnea yano? Sau este sora ei? Adica stiu ca una a murit intr-un accident de masina.Dar NU inteles care e care.
Funda!

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Da este cea din clasa lor. big grin

| AnimeAnnDRa explică:

De fapt, daca ma uit acum la ochi nu seamana.Nu inteleg ce s-a intamplat? Cine a murit, cea cu care se intalnea sau cealalta? Sii, de ce cea din clasa lor e suparata pe Yano? Sii, daca imi poate explica cineva..ar fii super! Pt ca [virgula] chiar nu inteleg! Si daca nu murea oare se mai vedeau? NU intelegggg straight face

| AnimeAnnDRa explică:

Okkk, gata am aflat, cea care a murit era prietena lui. complicat :O.