| BadGirl28 a întrebat:

ati vazut episodul de aseara din? daca da am auzit ca este bazat pe fapte reale(acest episod)ce puteti sa imi spuneti unde a fost acest atentat(real)Mai multe informatii...un link orice...

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Episodul atentatului a fost inspirat din fapte reale, după atacul sângeros din Norvegia, unde un bărbat a împuşcat cu sânge-rece mai multe persoane.

Scenele au fost foarte complexe pentru toţi actorii din "Pariu cu viaţa".

Vlad, unul dintre actorii din serial, a avut parte la filmări de un incident care îl va marca pe viaţă.
Si Sara in timpul filmarii a fost ranita la brat

| Raiden a răspuns:

Atentatul lui Anders Breivik in insula Utoya din Norvegia asupra tinerilor din partidul laburist.

| Adelina004 a răspuns:

Stiu doar ca s-a petrecut in Norvegia.am cautat mai multe date dar nu mi-au dat. happy

Răspuns utilizator avertizat
| adaxbye a răspuns:

Din ce?

| Lora1 a răspuns (pentru adaxbye):

Cred ca se refera la Pariu cu viata.....pt ca asa am auzit si eu....cca este bazat pe fapte reale