| AnaAna23 a întrebat:

Care e premiul cel mare la Super Models by Catalin Botezatu?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cred ca acesta este raspunsul pe care il cauti. Citez: Numai unul dintre concurenți va fi „Supermodelul Anului" și căștigătorul premiului cel mare, un contract cu o agenție de modă foarte cunoscută din Paris.

| AnaAna23 explică (pentru AFR81):

Si o sa plece la Paris sau din Romania o sa colaboreze (...)?

| AFR81 a răspuns (pentru AnaAna23):

Cel mai probabil o sa plece la Paris. Nu prea ar putea sa colaboreze de aici. Merge sacul la moara, nu moara la sac happy

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru AFR81):

Agentia se numeste MRA Models.

4 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Vor avea contract cu o firma mare. Vor avea contracte internationale cam asa se intampla si vor umbla prin toata lumea.