| Miss25JK a întrebat:

Hey TPU. Caut si eu doua filme ce le-am vazut acum muuulti ani si nu mi le mai amintesc, asadar poate am noroc si le stiti voi.
Unul era vorba despre o fata, care alerga intr-o padure fiind expusa mai multor pericote, iar in acea pădure erau camere video care erau transmise oarecum online unor membrii ce au platit pentru a vedea ororile ce se puteau intampla.

Al doilea este despre un grup de oameni care vin la o casa pentru o masa, sau o cina, ei sunt adusi legati la ochi pe drum in masina, in acea casa parca era si un abator uman la subsol, si stiu doar ca la final era o femeie batrana care ea practic consuma sangele participanților pentru a se trata de o boala sau pentru a nu muri.

Cam atat imi aduc aminte. Daca stiti, va rog un comentariu. Mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Asta e primul film.
https://www.imdb.com/title/tt1392170/

Pe al doilea nu l-am vazut.

| gabicoo a răspuns:

Primul ar fi Jocurile foamei.

| Lil95 a răspuns:

Primul ar putea fi The Hunt?