| anonim_4396 a întrebat:

Ce anime-uri mi-ati putea recomanda?batting eyelashes
Nu vreau o lista lunga ci doar cateva care v-au placut si merita vazute. big grin

Multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Fiind o mare fană a anime-urilor, îţi voi recomanda câteva anime-uri care, pe mine una m-au uimit.
Acestea sunt: "Kaichou wa Maid-sama", "Shiki", "Death Note", "Kimi ni Todoke", "Sukkite Ii na Yo", "Nana", "Another", "B Gata H Kei", "Hell Girl", "High School of the Dead", "Hyouka", "Sword Art", "Naruto", "Bleach", şi atât.
Vizionare plăcută!

| Deleb a răspuns:

Romance : Kaichou wa maid-sama; Bokura ga ita; Toradora!; Clannad; Inuyasha (ee, asta are mai multe, e superb); Zero no Tsukaima.
Fantasy : Fairy Tail; Earl and Fairy.
Shounen : Bleach; Inu x Boku SS.
Si un SF : Full metal alchemist.

| tlaura a răspuns:

Ynuyasha mi-a placut mereu love struck

| Kamelia95 a răspuns:

Inuyasha mi-a placut foarte mult
Ghost Stories(povesti cu fantome)...e un anime de nota 400 il ador chiar si acum la varsta asta si am 18 anilaughing
Spiral(Spirala) e superb si asta
Si nu in ultimul rand Death Note:X:X e super...Mai sunt si altele insa ai zis sa nu fac o lista lunga
Funda?:X:X