| Vikky2209 a întrebat:

ce credeti ca va urma in sezonul 3 vampire diaries? oare daymon va ramine cu elena? cel mai interesant raspuns primeshte fundita love struck

Răspuns Câştigător
| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Hei, cred ca ssiiigur este o scanteie intre elena si damon dar stefan are mai multe sanse, bea sange de animal si ei doi sunt ca mierea si zaharul...dar damon si elena sunt ca si laptele si mierea love struck Eu aleg, lapte si miere. Se vad mai multe scantei intre damon si elena pentru ca ei chiar sunt impreuna.love struck da si mie id-ul tau sa vb despre serial, app. Nu ti.a placut dansul cu damon si elena inca il vad love struck

7 răspunsuri:
| Flavaaaa a răspuns:

,nupuppy dog eyes.adica ar fi tare sa ramana cu ea damon e asa furmos. elena parca e putin fitaoasalaughingda nu cred ca va ramane cu ea si stefan pe dinafara.straight face

| Radioactive a răspuns:

Din pacate, inca n-am vazut nici ultimul episod straight face desi sunt sigura ca nu moare...si-apoi, nu se stie niciodata, avand in vedere ca au concediat-o pe L. J. Smith si deci isi scriu scenariile singuri. Oricum, serialul n-a prea respectat cartile si daca ramane cu Damon probabil va avea mai mult succes la public, caci asta era dorinta fanilor. Asteapta si tu si vei afla...nu mai e mult, doar vreao 3 luni pana incepe si-apoi vreun an pana se termina. sad

| pisikutza a răspuns:

Hey Mihaela :*.Da, va urma un sezon 3.Va incepe undeva prin septembrie i din pacate nu cred ca demon va ramane cu elena, desi si se vede clar ca el o iubeste mai mult decat stefan ...ar fi frumos sa ramana cu demon. vreau sa spun sincer ca la ultimul episod cand vorbea demon cu elena in pat sad mi au dat lacrimile poate pare penibil sa plangi la un film cu vampiri.dar a fost asa de sweet si trist in acelasi timp. daca vrei sa mai vbm, spune-mi si iti las ID-ul meu pe privatwinking pa pa :*

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu asta e clar,Elena il iubeste pe Stefan foarte mult,iar de Damon este atrasa si tine foarte mult la el. daca Stefan o sa plece cu Klaus, Elena si Damon vor porni in cautarea lui si o sa avem parte de mai multe scene Delena.dar, doar atat.

| LauraMB a răspuns:

Eu cred ca e nasoala rau de tot treaba cu Stefan,cred ca nu va mai reveni usor la ce era el inainte, si va pleca cu Klaus asa cum i-a promis, iar Elena si Damon pleaca impreuna in cautarea lui.nu stiu ce se va inampla pe parcurs dar la sfarsit cred ca va muri Elena pentru ca va fi ciudat daca unul dintre ei va ramane pe dinafara iar daca si-ar gasi unul dintre ei pe altcineva ar da prea mult in telenoveleoh go on, cat despre katherin no way! e prea rea si prea egoista pentru oricare dintre eiwinking(P.S.:si in carti moare elena dar sunt foarte diferite de film)

| Stefy_3620 a răspuns:

As vrea foarte mult sa fie Elena impreuna cu Damon. Si cred ca fanii vor ca ei sa fie o pereche, desi imi spune inima ca Stefan va cistiga. Ador Damon-un ingeras, nu vampir...

| 5catei a răspuns:

Eu cred.defapt eu vreau sa ramana cu Stefan`.Imi plac asa mult.Se vede ca si cu Damon simte ceva pentru Elena.Dar sincer nu.l vad p damon langa ea.Desi ie dragut.Dar eu il prefer p Stefan love struck