| PinkCookie a întrebat:

Hey TPU,
Ce-i cu serialul ala American Horror Story, m-am uitat la primul episod(sez 1) si nu mai inteleg nimic.sadPute-ti sa-mi spuneti ce se va intampla si ce este cu toate personajele alea ciudate?big grin
Mersi mult, Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| ghostbusters a răspuns:

Toate persoanele care mor in casa devin fantome. daca o sa vezi tot sezonul ai sa intelegi pentru ca in fiecare episod se intampla ceva.in sezonul 2 sunt aproape aceiasi actori, dar povestea e alta

| PinkCookie explică (pentru ghostbusters):

Aha...si despre acea "fata" ciudata e fantoma sau doar nemuritoare.Cea care i-a avertizat pe gemeni sa nu intre in casa.Si cu baiatul ala,"prietenul" lui Vio care avea fantezii ucigase?

| ghostbusters a răspuns (pentru PinkCookie):

Ea nu e fantoma si e sora lui Tate 'prietenul' lui Vio. vizionare placuta!

| PinkCookie explică (pentru ghostbusters):

Mersi mult happy