| TEODORAsweet a întrebat:

ce mai faceti?
ce perere aveti despre filmele :
1. saga amurg-amurg
2.saga amurg -luna noua
3.saga amurg-eclipsa
4.saga amurg-zori de zi(daca ati vezut filmuletele(thrailele)
p. s: scuze dac am gresit se scriu thrailele.

Răspuns Câştigător
| Simply_5504 a răspuns:

Daca nu ma gresesc vor avea un copil.
Poveste de dragoste dintre un vampir si o muritoare.

7 răspunsuri:
| FunDa a răspuns:

E un film doar! doar ca are mai multe parti.pai mie mi-a placut e super frumos!happycred ca merita vazut happy

| ady2607 a răspuns:

Eu nu le-am vazut decat pe primele 2 si mi-au placut. E o poveste de dragoste interzisa de legea naturii si foarte profunda totodata. Povestea este asemanatoare intr-un fel cu cea din underworld. Se scrie trailer, iar la plural trailere.

| JustLiveYourLife a răspuns:

Mie una imi plac mult! Eu am citit si primele 3 carti iar acum ma apuc de a 4-a... Sunt foarte reusite. Abia astept sa citesc ultima carte si sa vad filmul. Daca vrei sa vorbim mai multe despre Twilight da-mi id-ul tau intr-un mesaj.:X pha-pha

| valevale a răspuns:

Pai eu am vazut TOT de mai sus si crede-ma este atat de frumos,romantic, aventura, actiune umor cateodata deci filmele saga amurg sunt superbeeeee iar ZORI DE ZI se imparte in doua partzi unul deja a aparut Breaking Dawn4 iar in 2012 va fi B.D.5 si va fi acela cred ca cel mai tare fiind si ultimul din seria saga amurg. Oricum eu iubesc actorii din film si ii apreciez pentru felul cum joaca daca nu te-ai mai uitat la niciunul ar trebui pentru ca este MARFA tio sig cu tooooata sinceritatea FUNDI?:X oricum la Id-ul daca vrei:*

| GeorgianaGya a răspuns:

Sunt foarte interesante le-am vazut si eu

| Afrodita_9380 a răspuns:

Eu le ador...am si cartile si filmele:*:*:*:*

| Kryss2404 a răspuns:

E unul di filmele mele preferate