| Justmeandmysmile a întrebat:

ce parere aveti despre emisiunea: Castigi in 60 de secunde?

8 răspunsuri:
| Lariisucaaa a răspuns:

Este ff frumoasa mie imi plk tu ce parere ai? dar nu cred ca este o emisiun chiar asa de cunoscuta

| Triunghi a răspuns:

E o emisiune reusita. Are o tema captivanta, iar prezentatorul Dan Negru este GENIAL! happy. E o emisiune, deci, demna de urmarit! big grin

| Anonymus3000 a răspuns:

Imi place! E amuzanta si se pun niste provocari la care nimeni nu s-ar fi gandit laughing dar trebuie sa ai si indemanare

| BOOBZen a răspuns:

E misto,cand eram la mall, din Constanta, duminica trecuta era concursul castigi in 60 de secunde,premiul era o masina deeaia ca lumea,a fost super sa-i privesc,era si prezentatorul de la emisiune,era grozav sa-l vezi in carne si oase, dar m-am intrstat ca am auzit ca o zi inainte de asta era Catalin Botezatu, facea un concurs de Miss Fata 1 Mai, naspa ca nu l-am prinscrying

| daydreamerbeliever a răspuns:

Sincer, pe mine nu prea ma incanta.e captivanta dar sa te uiti la oameni care castiga o gramada de bani...mi se pare pierdere de timp ( parerea mea big grin )

| unknownn a răspuns:

Daca nu o prezenta Dan Negru nici nu ma uitam la ea

| Deea a răspuns:

Mi se pare excelenta. Ideea este foarte buna, Dan Negru e bun ca prezentator si ideile de provocarile sunt chiar originale, este super. Nu cred ca am prierdut vreo emisiune pana acum happy As vrea sa ma duc dar nu cred ca primeste si copii sub 18 ani. Daca ar fi sa primeasca, prima as fi acolo happy

| NuImiPunNume a răspuns:

Superr emisunea. mi se pare ca a se poate invta o gramada in ea >big grin