| maryse_9270 a întrebat:

cine a vazut filmul "Girl interrupted (Tinerete furata) ", cu Angelina Jolie in rolul Lissei si cu Winona Ryder in rolul Sussanei?

Daca l-ati vizionat, probabil ati vazut ca Sussana cand pleaca de la spital spune, acolo in taxi ca pana in ani 70 cam toate au fost eliberate si a mai zis ca pe unele le-a mai vazut, iar pe altele niciodata...

Dar problema e ca Lisa a ramas in spital...

Voi ce credeti, Lisa a mai iesit din spital si credeti ca sa mai intalnit cu Sussana?

Funda...:*

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Vanessa Redgrave si Whoopi Goldberg (care lucreaza in spital)cu Winona Ryder si Angelina Jolie(fetele rele) nu vor reusi sa transforme cu adevarat pacientele, cu toata inteligenta si profesionalismul lor.
Daca ar fi sa-mi imaginez povestea dusa mai departe, Lisa nu se va mai intalni cu Susanna pentru ca au tulburari de personalitate, ambele duc o viata dezordonata si n-au vointa sa-si implineasca dorintele, desi ele doua se potrivesc perfect, ai vazut cate afinitati sunt intre ele?
Dar, de dragul artei, ar fi fain sa se intalneasca, totusi, si sa se ajute una pe alta ca-ntr-un puzzle. Winona si Angelina se potrivesc atat de bine in film!

1 răspuns: