| aℓèè a întrebat:

Cine imi poate spune ce secret aveau Carlota si Macarena din telenovela In numele iubirii? Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| SexyFrumushika a răspuns:

Pai carlota si macarena la inceput s-au indragostit de acelasi barbat, dar acel barbat a preferat-o pe macarena, iar carlota nu a putut suporta acest lucru si l-a omorat pe acel barbat pe numa cristobal! sau cel putin asa crede ea caci el traieste! ea i-a facut pe amandoi sa creada ca au murit reciproc! adica macareana crede ca el a murit iar cristobal crede ca macareana a murit! te pup!

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Ele s-au indragostit de acelasi barbat.
Carlota le uraste pe Macarena si pe Paloma pentru ca sunt mama si fiica.
Cristobal este tatal Palomei.
Inaki va fi otravit de Carlota.
Sper ca te-am ajutat!
Ma bucur ca se mai uita cineva la acest serial.

| vali1985 a răspuns:

Macarena cu Cristobal o sa faca planuri sa se casatoreasca, dar Carlota aude o convorbire la telefon intre cei 2 si se cearta cu Macarena si o impinge intr-un geam.
Ea ajunge la spital si Carlota ii ia casca aceia de respirat si moare.

| aℓèè explică:

Va multumesc! V-as fi dat funda ambelorsad, dar nu potcrying scuze.