| RebeccaD a întrebat:

Cred ca multi ati auzit de serialul "Clona", cu povestea de dragoste dintre Jade si Lucas. Eu nu l-am urmarit de la inceput si sunt confuza. Pana la urma cine e "clona"?

Răspuns Câştigător
| RalucaGabi a răspuns:

Hei! "Clona" e Leo! Este facut dupa asemanarea lui Diogo..fratele lui Lucas! Leo este copilul Deusei!

| RebeccaD explică (pentru RalucaGabi):

Multumesc. Acum am inteles. Tot nu inteleg de ce se numeste asa, Jade si Lucas fac tot filmul, adica daca n-ar fi ei filmul ar fi mai plictisitor. Leo nici nu prea apare in film, din cate am vazut.

| RalucaGabi a răspuns (pentru RebeccaD):

Asta crede-ma nici eu nu am inteles si am vazut Clona de 2 orihappy