| BlackR0se a întrebat:

=D
Vreau sa ma uit si eu la un film de comedie.
Ori ceva cu adolescenti [in afara de American Pie] ori ceva cu familii xD
Multumesc anticipat!
Fundaa! :*

8 răspunsuri:
| costin_8115 a răspuns:

Incearca eurotrip sau van wilder 3 big grin

| OmletteDuFromage a răspuns:

Girl next door [bestial]
eurotrip [epic]
the last american virgin [genial]
astea sunt preferatele mele cu adolescenti.
cu familii ar fi beethoven ala.

| pick1990 a răspuns:

Incearca The heatbreak kid, Just Married, Just Visiting, Meet the parents, Meet the fockers si Little fockers( ultimele 3 sunt serie, puse in ordinea cronologica). Sunt foarte bune, si o sa razi cu siguranta la elehappy

| iussa a răspuns:

The hottie and the nottie love struck!
My sassy girl
The Cinderella story
Sper sa-ti fie de folos! big grin

| Madalinuta12 a răspuns:

Legea junglei, Never back down [ nu da inapoi! ]. Actiunehappy - Tiner`. Super filmelelove struck

| Armedia_1831 a răspuns:

Uite aici este un film foarte amuzant si are si o parte cu familia trebuie sa il incerci ''See Spot Run'' http://www.youtube.com/watch?v=xkdudZ54OnE uite aici

| Armedia_1831 a răspuns:

E un film de comedie ''See Spot Run'' trebuie sa il incerci uite un trailer http://www.youtube.com/watch?v=xkdudZ54OnE Funda?