| ATOZET a întrebat:

Hey TPU!
Daca sunt slab de inima,pot sa ma uit la supernatural? Am vazut primul episod, si pare incredibil serialul asta

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, dar sa stii ca nu e chiar asa de horror.

| suffarstar a răspuns:

Da, poti, doar primul sezon e mai horror. Ce iti recomand eu tie: opreste-te la sezonul 6, nu te mai uita dupa pentru ca vei regreta, celalte sunt slabe, povestea devine prea lalaita si pare ca nu se va mai termina.
Parerea mea ca la 6 trebuiau sa se opreasca, era finalul perfect.

| AlexandraIoana74 a răspuns:

Da,eu am inceput sa ma uit la el cand aveam 13 ani si nu m-am speriat decat un pic la cateva episoade din sezonul 1, care este singurul mai horror.Cel mai horror episod este, dupa parerea mea, episodul 19 din sezonul 1, dar este, totodata, si unul dintre cele mai bune episoade.Aa, si mai e unul horror, pe undeva prin sezonul 4. Dar poti sa te uiti linistit la serial, si eventual, cu lumina aprinsa.