| Rogger14 a întrebat:

Diseara dau o petrecere si am nevoie de la voi titlul celui mai tare film de comedie de adolescenti sau ceva de genu. Dar sa fie super super super comedie. Nu uitati super comedie. Adica sa rad pana nu mai pot. Si link-ul unde il pot viziona. Eurotrip l-am vazut. Ceva mai super, si daca se poate din 2010 sau mai bine 2011 sau daca nu din 2007 pana 2012 dar sa fie super.

13 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sex Trip, Epic Movie, American Reunion, Meet the spartans, kick ass

| Tsunade99 a răspuns:

Daca nu l-ati vazut (desi e cam imposibil) uitati-va la Norbitbatting eyelashes

| xgaming31 a răspuns:

Atata spun: PROJECT X

| AleGsZ a răspuns:

N-ar trebui sa iti raspund pentru ca nu m-ai invitat, dar totusi ceva de comedie ar fi:
Scary Movie
Date Movie
A Superhero Movie
A Disaster Movie
18 Year Old Virgin
40 Year Old Virgin
Piranha 3D
Piranha 3DD
Stan Helsing

| DWDT a răspuns:

American Pie. oricare dintre ele

| Luminou a răspuns:

'Placinta americana-din nou pe felie' e o comedie buna pentru adolescenti.

| DjYeti a răspuns:

American Reunion chiar daca e din 2012 e bestial. Sau ia American Pie primele 5 care vrei tu..sunt sigur ca o sa le placa. sau Love Guru ( http://www.imdb.com/title/tt0811138/ ) e bestial filmul..recomand:D

| tesss a răspuns:

NORBIT

| natearchibald a răspuns:

Daca iti chemi 2-3 prieteni si va puneti un film nu inseamna ca dai petrecere.

| G510 a răspuns:

Pai este un film '' Meet the soartans '' este parodia filmului '' 300 spartans'' dar este tot ca un film normal estefoarte amujzant dar problema este ca trebuie sa fie downladat big grin

| cosmin612000 a răspuns:

Incearca You don't mess with zohan sau 21 jump street

| Alexu_Alex_1997 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| Lucian_Calinciuc_1994 a răspuns:

Blue mountain state...e un serial, episoadele au in jur de 20 de minute.