| Alina97Alìì a întrebat:

imi dati si mie niste filme de comedie dar vreau dinalea misto
FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Trebuie neaparat sa te uiti la Home alone laughing Sunt 4 parti, toate sunt faine happy Nu trebuie sa imi dai funda, doar ca trebuie neaparat sa te uiti la ele laughing

7 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

21 and Over
E o comedie pentru adolescenti tipic americana.
Adolescentii o considera super in timp ce unu de 20 ani deja e plictisit de ele si are pretentii mult mai mari de la un film si numai este amuzat de asa ceva.
Sincer eu o consider ca fiind o comedie buna in comparatie cu alte dar prea mediatizata faca ca o fost scrisa tot de cei care au scris si "hangover".

| lpavel a răspuns:

Iata 2 filme c-am vechi dar bune rau :
-puicuta cu cocosel
-Good.Luck.Chuck
Vizionare Placuta! big grin

| RedheadOnTheRun a răspuns:

"The 40 year old virgin", "Friends with benefits","Silver linings playbook"

| mirciu1234 a răspuns:

Dragoste la primul sughis placinta americana.

| ionela2011 a răspuns:

A haunted house

| TodorMaria1997 a răspuns:

Sunt fericita cand imi zambeti, sunt suparata cand nu imi vorbesti!:*

| Muligay a răspuns:

Incearca 21 and over o super comedie