| dعα a întrebat:

Imi puteti spune cand as putea face revervari pentru filmul Amurg-Zori de Zi? Am intrat pe site-ul grand cinema digiplex si spune ca nu se poate decat la orele 23:30 cam asa ceva. cat va trebui sa mai astept pentru o ora rezonabila? de ex 12-14-16 cam asa ceva.Va roog din suflet sa-mi spuneti... funda...

Răspuns Câştigător
| littlegirl07 a răspuns:

Pai, din moment ce filmul a fost lansat in noiembrie, i-a cam trecut celebritatea si de asta nu prea mai ruleaza la cinema.m-am interesat si la celelalte cinemauri si se pare ca a fost scos din grila de difuzare. exista 2 solutii: ori mergi in weekend si il vezi la digiplex, ori il vezi online. sper ca te-am ajutat happy