| YyMaddyHungyY a întrebat:

imi ziceti seriale coreene *nu filme* romantice și cu drama (cel puțin să fie astea două dacă este și cu comedy sau etc n-are nimic).
Să fie noi sau măcar din 2017-2016( să nu fie foarte vechi).
Dar aș prefera mai mult din 2018.
PS: am vazut serialele astea:
Strong woman do Soon
While you here sleeping
My secret romance
Cheese in the trap
Și serialele de la Lee Mine Ho

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Asta e un pic mai vechii dar e bun
I Miss You

| Nyx a răspuns:

A Korean Odyssey, Goblin, The Bride of Habaek (aka The Bride of the Water God ). Le gasesti ori pe avistaz.to, daca ai cont sau pe http://kissasian.sh daca ai rabdare sa descarci episoadele pe rand. Daca ai alte surse, poate imi spui si mie, ca am devorat astea 2 site-uri.

| Stefania_Diana_1998 a răspuns:

Iubire sub vraja lunii e super. este unul dintre preferatele mele

| Khan_Sajawal_1990 a răspuns:

A Korean Odyssey, Goblin, The Bride of Habaek (aka The Bride of the Water God ). Le gasesti ori pe avistaz.to, daca ai cont sau pe https://kissasianbox.com daca ai rabdare sa descarci episoadele pe rand. Daca ai alte surse, poate imi spui si mie, ca am devorat astea 2 site-uri.